Duurzame spreker? Check!
Duurzame spreker? Check!
Er zijn manieren om jouw doelgroepen te overtuigen om duurzame keuzes te maken. Voor het klimaat, voor een betere wereld, voor jezelf. Maar dat overtuigen blijkt nog best lastig. Mensen luisteren niet, geloven je niet of vinden zelfs het tegenovergestelde. En toch kun je mensen onbewust beïnvloeden om duurzame keuzes te maken zonder weerstand. Met motivatie en plezier. Hoe je dat doet, daar spreek ik graag over.
Mijn naam is Wendy Oude Veldhuis. Spreker, trainer en klimaatpsycholoog. Ik help organisaties en overheden om mensen in beweging te brengen richting duurzaam gedrag. Niet met belerende woorden of discussie, maar met beïnvloedingstechnieken en oog voor context. Als gecertificeerd Cialdini Practitioner weet ik wat werkt en waarom.
Zoek jij een spreker over duurzaamheid en gedrag?
Op een toegankelijke én praktische manier neem ik je publiek mee tijdens een inspirerende presentatie. Tijdens zo’n presentatie richten we ons voornamelijk op beïnvloedingstechnieken die je de volgende dag al kunt inzetten. Of beter nog… tijdens de netwerkborrel na afloop van jouw event!